Excel Średni

Szkolenie Excel Średni zostało tak przygotowane aby było dla Ciebie idealnym rozwiązaniem zarówno w sytuacji kiedy tematyka średnia jest tobie zupełnie obca bądź czujesz się dobrze z Excela ale potrzebujesz na szybko poznać nie odkryte jeszcze przez Siebie funkcje Excela lub w celu odświeżenia swojej wiedzy. Dodatkowo szkolenie online polecamy wszystkim naszych kursantom stacjonarnym zajdziecie tutaj ćwiczenia oraz tematykę poruszaną na szkoleniach.

Dla kogo szkolenie Excel Średni:

• Dla osób pracujących już w Excelu i chcących się rozwijać
• Tworzących raporty
• Dla osób dla których podstawowe przetwarzanie danych to za mało
• Dla osób które chciałaby wybiórczo uzupełnić swoją wiedzę
• Dla wszystkich naszych kursantów jako doskonałe źródłu powtarzania materiału
shopping_cart Cena: 0,00zł
video_library Ilość lekcji: 51
access_time Czas: 6 min

Lekcja 1

Funkcja - zaokrąglanie liczb.

access_time Czas lekcji: 0 min
Poznajemy wiele sposobów na zaokrąglanie liczb w Excelu. Dowiadujemy się dlaczego księgowi twierdzą, że Excel oszukuje :-)

Lekcja 2

Funkcja - ustaw dokładność zgodnie z wyświetlaną.

access_time Czas lekcji: 0 min
Ustawiamy Excela tak, aby automatycznie zaokrąglał liczby w komórkach. Metoda prosta lecz ryzykowna - liczby zaokrąglone tą metodą nie można cofnąć - zmienia wartość liczby na stałe. W tej lekcji dowiesz się jak użyć tej funkcji prawidłowo.

Lekcja 3

Funkcja - średnia.

access_time Czas lekcji: 0 min
Liczymy średnią w tabeli. Sprawdzamy jakie błędy można popełnić, uczymy się jak ich unikać.

Lekcja 4

Funkcja - licz jeżeli, suma jeżeli.

access_time Czas lekcji: 0 min
Poznajemy funkcje zliczające i sumujące na podstawie ustalonych warunków, np. będziemy sumować i zliczać wartości dla pozycji w tabeli spełniających kilka warunków.Liczymy ile razy występuje określona wartość albo określony opis w tabeli. Zapraszam na lekcję - pobierz ćwiczenia i spróbuj zrobić to sam.

Lekcja 5

Funkcja - Licz warunki, suma warunków

access_time Czas lekcji: 2 min
Kolejne funkcje zliczające i sumujące na podstawie ustalonego warunku. Pewnie zastanawiacie się jaka jest różnica między funkcją LICZ WARUNKI oraz SUMA WARUNKÓW a funkcją LICZ JEŻELI oraz SUMA JEŻELI. Funkcje LICZ - zliczają nam określone wystąpienia (ile razy coś występuje) a funkcje SUMA sumują nam według określonych warunków.

Lekcja 6

Funkcje zliczające: ile wierszy, ile pustych, licz niepuste

access_time Czas lekcji: 2 min
Kolejny zestaw funkcji zliczających które mogą się przydać w wielu sytuacjach podczas pracy w Excelu. Można sprawdzić ile tabela ma wierszy ile brakuje nam wyników w tabeli lub można zliczyć ile wyników już mamy.

Lekcja 7

Funkcja - sumy częściowe, suma częściowa.

access_time Czas lekcji: 0 min
SUMY CZĘŚCIOWE to jedna z ciekawszych funkcji liczących w Excelu, potrafi dokonać jedenastu różnych obliczeń dla wszystkich zaznaczonych komórek lub pominąć wartości w ukrytych komórkach, np. podczas filtrowania. Natomiast SUMA CZĘŚCIOWA - służy do automatycznego grupowania wartości w tabelach oraz dokona podliczeń każdej z grup - wykonuje się to przy użyciu funkcji SUMY CZĘŚCIOWE.

Lekcja 8

Funkcje czasowe - skróty klawiszowe dla dat.

access_time Czas lekcji: 0 min
Poznajemy skróty klawiszowe do szybkiego wstawiania dat i godzin. Najprostszy i najszybszy sposób na wstawienie dat w Excelu. Daty mogą aktualizować się same automatycznie lub być dodane na stałe. Daty możemy do siebie dodawać lub odejmować np. w celu obliczenia ile jeszcze pozostało nam dni do terminu zapłaty za FV.

Lekcja 9

Funkcje czasowe - dziś, teraz.

access_time Czas lekcji: 0 min
Ćwiczymy funkcje czasowe DZIŚ i TERAZ. Dzięki tym funkcjom możliwe będzie automatyczne przeliczanie wszelkiego rodzaju terminów, np. sprawdzimy ile dni jest do przeglądu, dostawy lub realizacji.

Lekcja 10

Funkcje czasowe - dni robocze.

access_time Czas lekcji: 0 min
Dzięki tej funkcji obliczymy ilość dni kalendarzowych lub roboczych pomiędzy datą początkową i końcową. Przeliczymy też ile przepracowano dni w miesiącu uwzględniając dni urlopowe i chorobowe.

Lekcja 11

Funkcje czasowe - dni robocze niestandardowe.

access_time Czas lekcji: 0 min
Jeżeli interesują Ciebie obliczenia ilości dni pomiędzy dwoma datami z uwzględnieniem nietypowych weekendów, np. niedziela, poniedziałek, ta formuła będzie idealna do takich obliczeń.

Lekcja 12

Funkcje logiczne - ORAZ

access_time Czas lekcji: 0 min
Ciekawa funkcja logiczna która pozwala na sprawdzenie wielu warunków, jeżeli wszystkie będą poprawne (prawdziwe) funkcja da na wynik PRAWDA. Idealna wszędzie tam gdzie chcemy wyszukać elementy spełniające wszystkie wymagane warunki.

Lekcja 13

Funkcja logiczna - LUB

access_time Czas lekcji: 0 min
Kolejna funkcja logiczna która pozwala na sprawdzenie wielu warunków, jeżeli choć jeden będzie poprawny (prawdziwy) funkcja da nam wynik PRAWDA. Idealna wszędzie tam gdzie chcemy wyszukać elementy spełniające przynajmniej jeden warunek.

Lekcja 14

Funkcja logiczna - JEŻELI

access_time Czas lekcji: 0 min
Najpopularniejsza funkcja logiczna. Działa jak zwrotnica - dokonuje tzw. testu logicznego, i na podstawie wyniki tego testu podaje wynik dla prawdy lub fałszu. Funkcja genialna w swej prostocie i skuteczności działania.

Lekcja 15

Funkcje logiczne - JEŻELI BŁĄD

access_time Czas lekcji: 0 min
Mało popularna ale nie mniej przydatna funkcja jak poprzednie funkcje logiczne. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie podczas obliczeń do czynienia mamy z komunikatami o błędach. Funkcja pozwala zastąpić taki komunikat dowolnym działaniem, np. zamiast błędu pokaże komunikat "brak danych".

Lekcja 16

Funkcje tekstowe - PRAWY

access_time Czas lekcji: 0 min
Funkcja tekstowa pozwalająca wyciągnąć dowolną ilość znaków od prawej strony tekstu lub liczby.

Lekcja 17

Funkcje tekstowe - LEWY

access_time Czas lekcji: 0 min
Funkcja tekstowa pozwalająca wyciągnąć dowolną ilość znaków od lewej strony tekstu lub liczby.

Lekcja 18

Funkcje tekstowe - Fragment tekstu

access_time Czas lekcji: 0 min
Dzięki tej funkcji możemy "wyciągnąć" fragment tekstu z całego tekstu, np. od piątego do 9 znaku. Funkcja dział zarówno na tekstach jak i na liczbach.

Lekcja 19

Funkcje tekstowe - wielkie litery, małe litery, z wielkiej litery

access_time Czas lekcji: 0 min
Zestaw prostych formuł ułatwiających zmianę pisowni w Excelu. Jednym kliknięciem możemy mieć wszystkie wyrazy w komórce pisane wielkimi litrami, małymi lub wyrazy pisane z wielkiej litery.

Lekcja 20

Funkcje tekstowe - długość tekstu.

access_time Czas lekcji: 0 min
Ta formuła pozwala na określenie długości tekstu, czyli ile w komórce jest znaków. Dzięki temu możemy zautomatyzować wiele funkcji tekstowych. Formułę tą można np. zastosować w pracy z kodami kreskowymi gdzie potrzebujemy podzielić kod na fragmenty.

Lekcja 21

Funkcje tekstowe - podaj pozycję

access_time Czas lekcji: 0 min
Tą funkcją określimy pozycję szukanego znaku lub tekstu w tekście. Jest to kolejny sposób na automatyzację funkcji tekstowych.

Lekcja 22

Funkcje tekstowe - złącz teksty

access_time Czas lekcji: 0 min
Jeżeli chcemy w jedne komórce połączyć wartości z kilku komórek, to ta funkcja zrobi to idealnie np. możemy to wykorzystać do połączenia imienia oraz nazwiska. Funkcja ta niestety nie działa w drugą stronę do tego celu wykorzystujemy inne funkcje.

Lekcja 23

Funkcje tekstowe - tekst jako kolumny

access_time Czas lekcji: 0 min
Prosty kreator dzięki któremu podzielimy tekst na fragmenty (komórki). Dzięki temu kreatorowi naprawimy błyskawicznie niewłaściwe formaty dat.

Lekcja 24

Poprawność danych - lista

access_time Czas lekcji: 0 min
Jeżeli szukasz sposobu na wypełnianie komórek za pomocą określonych nazw bądź wartości np. przy zastosowaniu rozwijanej listy, musisz poznać tę formułę. Pozwala określić co i na jakich zasadach będzie wpisywane w komórkach.

Lekcja 25

Poprawność danych - długość tekstu

access_time Czas lekcji: 0 min
Jest to funkcja Excela, która kontroluje długość wpisywanego tekstu w komórki. W zależności od konfiguracji nie pozwoli wpisać zbyt długiego lub zbyt krótkiego tekstu.

Lekcja 26

Poprawność danych - liczby

access_time Czas lekcji: 0 min
Przy pomocy tej funkcji w komórki będziemy mogli wprowadzać tylko liczby, całkowite lub ułamkowe w zdefiniowanym wcześniej przedziale. Wartości które będą poza tym zakresem nie będą wprowadzone w komórkę. Jeżeli określisz że wartość max wpisana w komórkę nie może być większa od 10 to Excel nie pozwoli tobie wpisać wartości większej od 10.

Lekcja 27

Poprawność danych - liczby całkowite

access_time Czas lekcji: 0 min
Przy pomocy tej funkcji w komórki będziemy mogli wprowadzać tylko liczby całkowite bez ułamkowych w zdefiniowanym wcześniej przedziale. Wartości które będą poza tym zakresem nie będą wprowadzone w komórkę.

Lekcja 28

Poprawność danych - daty

access_time Czas lekcji: 0 min
Ta funkcja kontroluje wpisywane daty. Podobnie ja w poprzednich przykładach możemy określić przedziały dat jakie można wprowadzić w komórki.

Lekcja 29

Tworzenie list niestandardowych

access_time Czas lekcji: 0 min
Poznajemy sposoby tworzenia list niestandardowych, sprawdzamy ja można je wprowadzić w Excela. Dowiemy się również do czego można je wykorzystać i dlaczego warto wiedzieć co to jest.

Lekcja 30

Zarządzanie listami niestandardowymi

access_time Czas lekcji: 0 min
Zarządzanie listami czyli bawimy się nimi. Dodajemy nowe listy, modyfikujemy tek które już są oraz usuwamy listy już niepotrzebne.

Lekcja 31

Sortowanie tabel wg list niestandardowych

access_time Czas lekcji: 2 min
Wykorzystujemy przygotowane listy do sortowania kolumn w tabelach.

Lekcja 32

Blokada hasłem - Blokowanie komórek

access_time Czas lekcji: 0 min
Ćwiczymy jak zablokować wybrane komórki w arkuszu przed zmianami, np. przypadkowym skasowaniem lub innym sytuacjami losowymi i nie tylko.

Lekcja 33

Blokowanie hasłem - Ukrywanie zawartości komórek

access_time Czas lekcji: 0 min
Będziemy ukrywać zawartość komórki - będziemy widzieć wynik formuły ale nie będzie widać jak formuła jest wpisana w komórce.

Lekcja 34

Blokada hasłem - Blokowanie arkuszy

access_time Czas lekcji: 0 min
Zablokujemy arkusze przed zmianami. Blokada dotyczy zmiany nazwy arkusza, jego usunięcia, połażenia.

Lekcja 35

Blokada hasłem - Ochrona przed otwarciem

access_time Czas lekcji: 0 min
Jeżeli chcesz ograniczyć dostęp do skoroszytu Excela koniecznie musisz poznać tę lekcję. Poznajemy sposoby na blokadę pliku hasłem przed otwarciem lub ograniczenie do jego edycji.

Lekcja 36

Blokada hasłem - Rejestracja zmian

access_time Czas lekcji: 0 min
Czyli jak sobie poradzić oraz kontrolować pracę kilku osób na jednym pliku Excela. Doskonały sposób na śledzenie co kto zrobił w pliku Excela. Możemy przeglądać pełną historię zmian - kto co zrobił, możemy te zmiany zatwierdzić lub odrzucić.

Lekcja 37

Wyszukaj pionowo

access_time Czas lekcji: 0 min
Najpopularniejsza funkcja wyszukująca, za jej pomocą możemy z tabeli z danymi wyciągnąć interesujące nas informacje. Jedna z najczęściej sprawdzanych funkcji na rozmowach kwalifikacyjnych.

Lekcja 38

Wyszukaj poziomo

access_time Czas lekcji: 0 min
Bliźniacza funkcja funkcji wyszukaj pionowo. Ta funkcja robi to samo co funkcja wyszukaj pionowo, ale informacje wyszukuje poziomo.

Lekcja 39

Użycie funkcji JEŻELI.BŁĄD

access_time Czas lekcji: 0 min
Sprawdzamy jak wykorzystać funkcję wyszukaj pionowo do aktualizacji cennika a następnie dla lepszego efektu wykończenia całości, użyjemy funkcji jeżeli.błąd

Lekcja 40

Duplikaty - Usuń duplikaty w kolumnie

access_time Czas lekcji: 0 min
Sprawdzamy różne sposoby usuwania duplikatów w tabelach. Tu na podstawie jednej kolumny.

Lekcja 41

Duplikaty - Usuń duplikaty na podstawie kilku kolumn

access_time Czas lekcji: 0 min
Sprawdzamy różne sposoby usuwania duplikatów w tabelach. Tu na podstawie kilku kolumn.

Lekcja 42

Duplikaty - Usuń duplikaty w tabeli

access_time Czas lekcji: 0 min
Sprawdzamy różne sposoby usuwania duplikatów w tabelach. Tu na podstawie wszystkich kolumn w tabeli.

Lekcja 43

Modyfikacja i zarządzanie paskiem szybkiego dostępu

access_time Czas lekcji: 0 min
Pasek szybkiego dostępu to pasek który, jest zawsze widoczny w lewej górnej części okna Excela. Możemy w nim umieścić najczęściej używane funkcje w Excelu, nie będziemy musieli ich szukać na wstążce. Jednym słowem jak spersonalizować pliki Excela pod siebie.

Lekcja 44

Modyfikacja i zarządzanie wstążką narzędziową

access_time Czas lekcji: 0 min
Poznajemy sposób na modyfikację wstążki narzędziowej w Excelu, na dodawanie nowych zakładek lub grup. Nauczymy się też wykonywać kopię tych ustawień lub przywracać standardowy wygląd wstążki.

Lekcja 45

Wykresy - Wstawianie wykresów pełnoekranowych

access_time Czas lekcji: 0 min
Dowiadujemy się co to jest oraz jak wstawić wykres pełnoekranowy - na całym arkuszu.

Lekcja 46

Wykresy - Zaawansowana modyfikacja wyglądu wykresów

access_time Czas lekcji: 0 min
Zmieniamy wygląd osi, dodajemy opisy elementów wykresy, wstawiamy nowe elementy wykresów i zmieniamy ich ustawienia.

Lekcja 47

Wykresy - Wstawianie grafik w wykresy

access_time Czas lekcji: 0 min
Nauczymy się wstawiać grafikę w obszar wykresu, w pole kreślenia, kolumnę. Wstawimy grafikę również jako logo.

Lekcja 48

Wykresy - Automatyczne kolorowanie wykresów, np. ze względu na zakres wartości

access_time Czas lekcji: 0 min
Użyjemy kilku sposobów - formuł, które pozwolą na automatyczne kolorowanie wykresów. Funkcje będą automatycznie "wyciągać" wartości do odpowiednich kolumn w tabeli z których będziemy tworzyć wykresy.

Lekcja 49

Wykresy - Różne sposoby liczbowego opisu osi i wartości

access_time Czas lekcji: 0 min
Będziemy zmieniać sposoby opisów osi, będziemy zmieniać skalę wartości, układ opisu na osi.

Lekcja 50

Wykresy - Interpretacja pustych komórek na wykresach

access_time Czas lekcji: 0 min
Sprawdzimy jak wykresy pokazują puste komórki, będziemy też zmieniać sposób tej interpretacji. To samo dotyczy komórek ukrytych. Będziemy pokazywać na wykresach wartości tylko z komórek widocznych podczas filtrowania, lub pokazywać wartości z całej tabeli nie zależnie czy są to komórki widoczne czy tez ukryte.

Lekcja 51

Wykresy - Wykresy przebiegu w czasie

access_time Czas lekcji: 0 min
Ciekawy typ wykresu pokazujący trendy w przedziale czasu. Są to wykresy jednokomórkowe genialne w swej prostocie i trafności pokazywanych wyników.
close

Lekcja dobiegła końca

Podziel sie naszyn kursem z przyjaciółmi!


chevron_left
Funkcja - zaokrąglanie liczb.
Funkcja - zaokrąglanie liczb.

Poznajemy wiele sposobów na zaokrąglanie liczb w Excelu. D...

Funkcja - ustaw dokładność zgodnie z wyświetlaną.
Funkcja - ustaw dokładność zgodnie z wyświetlaną.

Ustawiamy Excela tak, aby automatycznie zaokrąglał liczby w...

Funkcja - średnia.
Funkcja - średnia.

Liczymy średnią w tabeli. Sprawdzamy jakie błędy można popeł...

Funkcja - licz jeżeli, suma jeżeli.
Funkcja - licz jeżeli, suma jeżeli.

Poznajemy funkcje zliczające i sumujące na podstawie ustalon...

Funkcja - Licz warunki, suma warunków
Funkcja - Licz warunki, suma warunków

Kolejne funkcje zliczające i sumujące na podstawie ustaloneg...

Funkcje zliczające: ile wierszy, ile pustych, licz niepuste
Funkcje zliczające: ile wierszy, ile pustych, licz niepuste

Kolejny zestaw funkcji zliczających które mogą się przydać w...

Funkcja - sumy częściowe, suma częściowa.
Funkcja - sumy częściowe, suma częściowa.

SUMY CZĘŚCIOWE to jedna z ciekawszych funkcji liczących w Ex...

Funkcje czasowe - skróty klawiszowe dla dat.
Funkcje czasowe - skróty klawiszowe dla dat.

Poznajemy skróty klawiszowe do szybkiego wstawiania dat i go...

Funkcje czasowe - dziś, teraz.
Funkcje czasowe - dziś, teraz.

Ćwiczymy funkcje czasowe DZIŚ i TERAZ. Dzięki tym funkcjom m...

Funkcje czasowe - dni robocze.
Funkcje czasowe - dni robocze.

Dzięki tej funkcji obliczymy ilość dni kalendarzowych lub ro...

Funkcje czasowe - dni robocze niestandardowe.
Funkcje czasowe - dni robocze niestandardowe.

Jeżeli interesują Ciebie obliczenia ilości dni pomiędzy dwom...

Funkcje logiczne - ORAZ
Funkcje logiczne - ORAZ

Ciekawa funkcja logiczna która pozwala na sprawdzenie wielu...

Funkcja logiczna - LUB
Funkcja logiczna - LUB

Kolejna funkcja logiczna która pozwala na sprawdzenie wielu...

Funkcja logiczna - JEŻELI
Funkcja logiczna - JEŻELI

Najpopularniejsza funkcja logiczna. Działa jak zwrotnica - d...

Funkcje logiczne - JEŻELI BŁĄD
Funkcje logiczne - JEŻELI BŁĄD

Mało popularna ale nie mniej przydatna funkcja jak poprzedni...

Funkcje tekstowe - PRAWY
Funkcje tekstowe - PRAWY

Funkcja tekstowa pozwalająca wyciągnąć dowolną ilość znaków...

Funkcje tekstowe - LEWY
Funkcje tekstowe - LEWY

Funkcja tekstowa pozwalająca wyciągnąć dowolną ilość znaków...

Funkcje tekstowe - Fragment tekstu
Funkcje tekstowe - Fragment tekstu

Dzięki tej funkcji możemy "wyciągnąć" fragment tekstu z całe...

Funkcje tekstowe - wielkie litery, małe litery, z wielkiej litery
Funkcje tekstowe - wielkie litery, małe litery, z wielkiej litery

Zestaw prostych formuł ułatwiających zmianę pisowni w Excelu...

Funkcje tekstowe -  długość tekstu.
Funkcje tekstowe - długość tekstu.

Ta formuła pozwala na określenie długości tekstu, czyli ile...

Funkcje tekstowe - podaj pozycję
Funkcje tekstowe - podaj pozycję

Tą funkcją określimy pozycję szukanego znaku lub tekstu w te...

Funkcje tekstowe - złącz teksty
Funkcje tekstowe - złącz teksty

Jeżeli chcemy w jedne komórce połączyć wartości z kilku komó...

Funkcje tekstowe - tekst jako kolumny
Funkcje tekstowe - tekst jako kolumny

Prosty kreator dzięki któremu podzielimy tekst na fragmenty...

Poprawność danych - lista
Poprawność danych - lista

Jeżeli szukasz sposobu na wypełnianie komórek za pomocą okre...

Poprawność danych - długość tekstu
Poprawność danych - długość tekstu

Jest to funkcja Excela, która kontroluje długość wpisywanego...

Poprawność danych - liczby
Poprawność danych - liczby

Przy pomocy tej funkcji w komórki będziemy mogli wprowadzać...

Poprawność danych - liczby całkowite
Poprawność danych - liczby całkowite

Przy pomocy tej funkcji w komórki będziemy mogli wprowadzać...

Poprawność danych - daty
Poprawność danych - daty

Ta funkcja kontroluje wpisywane daty. Podobnie ja w poprzedn...

Tworzenie list niestandardowych
Tworzenie list niestandardowych

Poznajemy sposoby tworzenia list niestandardowych, sprawdzam...

Zarządzanie listami niestandardowymi
Zarządzanie listami niestandardowymi

Zarządzanie listami czyli bawimy się nimi. Dodajemy nowe lis...

Sortowanie tabel wg list niestandardowych
Sortowanie tabel wg list niestandardowych

Wykorzystujemy przygotowane listy do sortowania kolumn w tab...

Blokada hasłem  - Blokowanie komórek
Blokada hasłem - Blokowanie komórek

Ćwiczymy jak zablokować wybrane komórki w arkuszu przed zmia...

Blokowanie hasłem - Ukrywanie zawartości komórek
Blokowanie hasłem - Ukrywanie zawartości komórek

Będziemy ukrywać zawartość komórki - będziemy widzieć wynik...

Blokada hasłem - Blokowanie arkuszy
Blokada hasłem - Blokowanie arkuszy

Zablokujemy arkusze przed zmianami. Blokada dotyczy zmiany n...

Blokada hasłem - Ochrona przed otwarciem
Blokada hasłem - Ochrona przed otwarciem

Jeżeli chcesz ograniczyć dostęp do skoroszytu Excela koniecz...

Blokada hasłem - Rejestracja zmian
Blokada hasłem - Rejestracja zmian

Czyli jak sobie poradzić oraz kontrolować pracę kilku osób n...

Wyszukaj pionowo
Wyszukaj pionowo

Najpopularniejsza funkcja wyszukująca, za jej pomocą możemy...

Wyszukaj poziomo
Wyszukaj poziomo

Bliźniacza funkcja funkcji wyszukaj pionowo. Ta funkcja robi...

Użycie funkcji JEŻELI.BŁĄD
Użycie funkcji JEŻELI.BŁĄD

Sprawdzamy jak wykorzystać funkcję wyszukaj pionowo do aktua...

Duplikaty - Usuń duplikaty w kolumnie
Duplikaty - Usuń duplikaty w kolumnie

Sprawdzamy różne sposoby usuwania duplikatów w tabelach. Tu...

Duplikaty - Usuń duplikaty na podstawie kilku kolumn
Duplikaty - Usuń duplikaty na podstawie kilku kolumn

Sprawdzamy różne sposoby usuwania duplikatów w tabelach. Tu...

Duplikaty - Usuń duplikaty w tabeli
Duplikaty - Usuń duplikaty w tabeli

Sprawdzamy różne sposoby usuwania duplikatów w tabelach. Tu...

Modyfikacja i zarządzanie paskiem szybkiego dostępu
Modyfikacja i zarządzanie paskiem szybkiego dostępu

Pasek szybkiego dostępu to pasek który, jest zawsze widoczny...

Modyfikacja i zarządzanie wstążką narzędziową
Modyfikacja i zarządzanie wstążką narzędziową

Poznajemy sposób na modyfikację wstążki narzędziowej w Excel...

Wykresy - Wstawianie wykresów pełnoekranowych
Wykresy - Wstawianie wykresów pełnoekranowych

Dowiadujemy się co to jest oraz jak wstawić wykres pełnoekra...

Wykresy - Zaawansowana modyfikacja wyglądu wykresów
Wykresy - Zaawansowana modyfikacja wyglądu wykresów

Zmieniamy wygląd osi, dodajemy opisy elementów wykresy, wsta...

Wykresy - Wstawianie grafik w wykresy
Wykresy - Wstawianie grafik w wykresy

Nauczymy się wstawiać grafikę w obszar wykresu, w pole kreśl...

Wykresy - Automatyczne kolorowanie wykresów, np. ze względu na zakres wartości
Wykresy - Automatyczne kolorowanie wykresów, np. ze względu na zakres wartości

Użyjemy kilku sposobów - formuł, które pozwolą na automatycz...

Wykresy - Różne sposoby liczbowego opisu osi i wartości
Wykresy - Różne sposoby liczbowego opisu osi i wartości

Będziemy zmieniać sposoby opisów osi, będziemy zmieniać skal...

Wykresy - Interpretacja pustych komórek na wykresach
Wykresy - Interpretacja pustych komórek na wykresach

Sprawdzimy jak wykresy pokazują puste komórki, będziemy też...

Wykresy - Wykresy przebiegu w czasie
Wykresy - Wykresy przebiegu w czasie

Ciekawy typ wykresu pokazujący trendy w przedziale czasu. Są...

chevron_right
message

Masz pytanie?

Polityka cookies

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu
do plików cookies w Twojej przeglądarce.

keyboard_arrow_up